Українські фільми та серіали на Netflix

Платформа Netflix придбала права на трансляцію популярних українських кінострічок. Це дозволить українським глячадам переглянути рейтингові фільми і серіали українського виробництва у найкращій якості. Пропонуємо вашій увазі найцікавіші стрічки з цієї добірки.

І будуть люди

Серіал: 12 серій

Жанр: історичний, драма

Рік: 2020

IMDb: 8.9

Стрічка розповість про життя звичайних українців, яким довелося пережити події Першої світової війни, революцію, прихід до влади більшовиків, голодомор. Кожен з героїв серіалу по-різному сприймав і реагував на ці зміни. Але всіх їх об’єднувало одне — бажання жити, відстояти свою правду і справедливість. Навіть у такі скрутні часи було місце для кохання. Це історія про цінність людського життя, власний шлях кожного і життєві виклики. Реальні історичні події, які змінювали українське суспільство, неминуче пов’язали тодішнє з сучасним.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81676100

Підключити підписку Netflix

Зима у вогні: Боротьба України за свободу

Повнометражний фільм

Жанр: документальний

Рік: 2015

IMDb: 8.3

Документальний фільм про Майдан та Революцію гідності. Стрічка розповість про події, які відбувалися в Україні взимку 2013-2014 років. Те що починалось як студентська акція в підтримку євроінтеграції, переросло у безжальну революцію за громадянські права і призвело до втечі президента Януковича. Майже мільйон людей вийшли на вулиці проти корумпованого режиму, який, намагаючись зберегти владу, застосовує проти свого народу силу. Фільм знайомить з героями, які стають обличчям цієї революції — хірург, який вдень оперує, а вночі чергує на Майдані, старенька бабуся, що віддає всі свої заощадження заради кращого майбутнього, підприємець, який допомагає організувати їжу і обігрів майданівцям, офіцер ЗСУ, що допомагає формувати оборону, топ-менеджер, який відмахується від беркутівців бруківкою… Кожен з них — частина українського народу, який прагне справедливості і чесної влади.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua-ru/title/80031666

Підключити підписку Netflix

Мої думки тихі

Повнометражний фільм

Жанр: комедія

Рік: 2019

IMDb: 7.8

25-річний звукорежисер і музикант Вадим отримав замовлення з Канади. Йому потрібно записати голоси різних тварин і птахів, а за спів рахівського крижня, що мешкає на Закарпатті, пообіцяли додаткову премію. Тож перед хлопцем стоїть цікаве завдання, після виконання якого його чекає грошова винагорода і можливість переїзду на роботу в Канаду. У подорож на Закарпаття він берез з собою маму, яка не дуже хоче, щоб її син переїжджав в іншу країну.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81637637

Підключити підписку Netflix

Поводир

Повнометражний фільм

Жанр: драма, історичний

Рік: 2014

IMDb: 7.7


Основано на реальних подіях. 30-ті роки в радянській Україні. Американський інженер Майкл Шемрок із сином Пітером приїздить до Харкова, щоб допомогти у будуванні тракторного заводу. Чоловік закохується в актрису Ольгу Левицьку, але в неї вже є прихильник — спецслужбовець ОДПУ Володимир, який не збирається поступатись коханою жінкою і зробить все, щоб прибрати з дороги суперника. Майкла вбивають, його сину доводиться втікати. Пітера рятує від переслідувачів сліпий кобзар Іван Кочерга, і відтепер хлопчик стає для нього поводирем. Але жорстокий службовець Володимир, отримавши підвищення, не полишає спроб віднайти хлопця.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/80019452

Підключити підписку Netflix

Я працюю на цвинтарі

Повнометражний фільм

Жанр: комедія, драма

Рік: 2021

IMDb: 7.6

Історія розповість про 35-річного Олексія, який, бажаючи втекти від життя, знаходить собі нову роботу — він відкриває свою фірму по виготовленню надгробків, які і продає родичам померлих, працюючи на цвинтарі. Він думав що відгородиться від усіх і заживе спокійним тихим життям, почуваючи себе на цвинтарі досить комфортно. Тут він потрапляє в різні життєві ситуації, і смішні і сумні. Жити щасливо йому не дає таємниця, яку він тримає в собі.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81637632

Підключити підписку Netflix

Дике поле

Повнометражний фільм

Жанр: комедія, пригоди, драма

Рік: 2018

IMDb: 7.3


Герман Корольов — звичайний чоловік 33 років, спокійне життя якого змінюється, коли він дізнається про зникнення брата. Герману доводиться повернутися в рідне містечко Старобільск на Донеччину. Тут він має захистити сімейний бізнес — стару автозаправку від нахабних зазіхань рейдерів. Разом з цим він бере під опіку своїх друзів і дівчину, в яку колись був закоханий.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81631727

Підключити підписку Netflix

Слуга народу

Серіал: три сезони

Жанр: комедія

Рік: 2015-2019

IMDb: 7.3

Що буде якщо президентом країни стане звичайна людина з народу? Чесна, справедлива, розумна? Саме це спонукало простого шкільного вчителя історії Василя Голобородько подати свою кандидатуру на пост президента України. І народ йому повірив. Тому що він такий як і інші пересічні українці — живе в звичайній квартирі і чесно працює за скромну зарплату. І президенство його не змінило — він їздить на роботу на велосипеді, не оточує себе армією охоронців і хоче змінити життя українців на краще. Він бореться з корупцією і ненаситними чиновниками, та чи вдасться йому здолати цю систему олігархату та корумпованості, яка вибудовувалася роками?

Слуга народу 2. Від любові до імпічмента


На шляху до реформування влади, головний герой, намагаючись подолати корупцію, саджає за грати прем’єр-міністра Юрія Чуйко. Це призводить до розладу в економічній системі, інфляції та зростанню цін. В день народження президента Василя Голобородько стається державний переворот і голова СБУ бере його під арешт. Його ставлять перед вибором — або він підпише документ про свою відставку, або його накачають сильнодіючими ліками, які зроблять з нього овоча.

Слуга народу 3. Вибір


Головний герой опиняється у в’язниці і підозрюється у задумі державного перевороту. Місце президента займає Дмитро Суріков — чинний прем’єр-міністр, який приводить з собою команду таких же жадібних до грошей колег. Події в країні виходять з-під контролю влади — брехня, корупція та прогнивша система чиновників змушують людей вийти на “Молочний майдан”. Чи вдасться головному герою довести свою непричетність до державного перевороту, повернутися до влади і об’єднати розколоте суспільство?

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/80119382

Підключити підписку Netflix

Пульс

Повнометражний фільм

Жанр: драма, спорт, біографія

Рік: 2021

IMDb: 7.3

Оксана — талановита легкоатлетка. Вона наполегливо тренується і мріє прийняти участь в Олімпійських змаганнях. Та всі її плани перекреслює аварія, внаслідок якої дівчина практично повністю втрачає зір. Її життя кардинально змінюється, а мрії про олімпіаду доводиться заховати в далекий куточок душі. Та юна спортсменка не звикла так просто здаватися, її наполегливості та силі духу можуть позаздрити більш досвідчені колеги. Неймовірними зусиллями та впертою цілеспрямованістю вона впевнено йде до мети — прийняти участь у Паралімпіаді в Пекіні.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81637640

Підключити підписку Netflix

Максим Оса

Повнометражний фільм

Жанр: історія, фентезі

Рік: 2022

IMDb: 6.6

Україна, 1636 рік. Польський король надсилає у Запорізьку Січ золото для козаків. Та невідомі нападають на загін козаків, які виїхали назустріч, щоб забрати цей коштовний груз. Тепер хорунжому Максиму Осі треба віднайти золото, та покарати вбивць побратимів, адже він став головним підозрюваним у викраденні золота. Він вирушає на пошуки скарба, на шляху його очікує безліч місцевих таємниць, відьомських хитрощів та складних випробувань.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81637629

Підключити підписку Netflix

Носоріг

Повнометражний фільм

Жанр: кримінальна драма

Рік: 2021

IMDb: 6.6

Основано на реальних подіях. Україна, лихі 90-ті. Молодий чоловік на прізвисько Носоріг занурюється у кримінальний світ. Та кривавий шлях бандита приведе його до неочікуваного фіналу.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81516700

Підключити підписку Netflix

Віддана

Повнометражний фільм

Жанр: фентезі, пригоди

Рік: 2020

IMDb: 6.5


В 1898 році у місті Станіслав (теперішній Івано-Франківськ) сталася масштабна пожежа у маєтку лікаря Ангера. Він врятовує з палаючого будинку свою доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. Втративши в цій пожежі власну дружину, він приймає рішення виховувати свою доньку і дівчинку Стефанію, яка залишилась сиротою, разом. Фільм розповість про життя цих двох дівчат через 25 років після трагічних подій. Аделя заміжня, а Стефанія веде домогосподарство. Це не стає на заваді їхній дружбі, але не дає їм до кінця зрозуміти хто вони одна одній — подруги, сестри, чи господиня і робітниця. Це історія про справжні і приховані почуття, про реальність і примарність. Чи зможуть головні героїні розібратися з власними почуттями і віднайти свій шлях? Стрічка знята за мотивами роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія».

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81637641

Підключити підписку Netflix

Снайпер. Білий ворон

Повнометражний фільм

Жанр: вiйськова драма

Рік: 2022

IMDb: 6.4

Головний герой стрічки – Микола Вороненко, який став на захист Батьківщини у 2014 році. Реальним прототипом героя є Микола Воронін – вчитель математики та пацифіст, який до початку війни жив із вагітною дружиною в землянці в Горлівці. Він мріяв жити в гармонії з природою і довести, що людство має вживати заходів для порятунку Землі від екологічної катастрофи. Але війна змінила його світ, в результаті військових дій він втратив вагітну дружину. Він став снайпером, щоб захищати рідну Донеччину від окупантів. Він – один із «кіборгів», що обороняли Донецький аеропорт, і донині служить у ЗСУ.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81615166

Підключити підписку Netflix

Сторожова застава

Повнометражний фільм

Жанр: фентезі, пригоди

Рік: 2017

IMDb: 6.2

Гуляючи Карпатами, у час коли відкривається часовий магічний портал через сонячне затемнення, школяр Віктор потрапляє в середньовічну Київську Русь 1120 ріку. Там він знайомиться з билинними богатирями — Іллею Муромцем, Добринею Микитичем та Олешком Поповичем. В цей час богатирі разом з іншими русичами протистоять половцям. В військовому арсеналі русичів не тільки зброя тих часів, а і магія та таємничі предмети. Сам Віктор виявився ключем до відкриття сили могутнього артефакту. Хлопець без вагань стає до бою разом з богатирями та їхнім військом, адже розуміє — від результату цієї битви залежить майбутнє не тільки його країни, а і всього людства.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81637627

Підключити підписку Netflix

Скажене весілля

Повнометражний фільм

Жанр: комедія

Рік: 2018

IMDb: 6.2

Молода дівчина Катерина — гордість батька Василя Сердюка. Ще б пак — Катя навчається у Франції, ще й збирається заміж за лікаря-француза! Батьки радіють, та чекають молодих вдома. Та все змінюється, коли дівчина приїжджає до рідного села з нареченим, і те що він француз африканського походження стає для родини Сердюків шоком. Тепер Василю треба організувати гарне весілля і зробити все, щоб воно не відбулося.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81665662

Підключити підписку Netflix

Скажене весілля 2

Повнометражний фільм

Жанр: комедія

Рік: 2019

IMDb: 5.6


Минув рік з весілля молодшої доньки в родині Сердюків. Нові родичі тільки но встигли примиритися та звикнути один до одного, як батьки отримують звістку — ще одна їх донька Наталя виходить заміж! І везе нареченого Юрія до батьків познайомитися. І знову в Василя Сердюка дежавю — новий зять йому не до вподоби, бо він майже його одноліток. Отже, план той же — зробити все, щоб весілля не відбулося.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81665664

Підключити підписку Netflix

Скажене весілля 3

Повнометражний фільм

Жанр: комедія

Рік: 2021

IMDb: 4.4


Минуло чотири роки з весілля Наталії та Юрія. Здавалося б, доньки вже заміжні, все добре, батьки вже й звикли до зятів. Але тут син Сердюків Захар приголомшує новиною — він одружується, та й неаби з ким, а з донькою самого циганського барона. Василь Сердюк вирішив, що цього разу не буде втручатись в життя дітей, тому, важко зітхнувши, дає таки згоду на весілля. Та коли це такі гучні події проходили в цій родини мирно? Родичі майбутньої невістки Ради не згодні проводити свято за українськими традиціями. Суперечки переростають у конфлікт, в який втягнуто поліцію, сусідів, циган та священиків.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81665666

Підключити підписку Netflix

Захар Беркут

Повнометражний фільм

Жанр: історична драма, екранізація, пригоди

Рік: 2019

IMDb: 5.7

Екранізація історичної повісті Івана Франка “Захар Беркут”, спільний українсько-американський проект. У 1241 році монголо-татарська орда на чолі з ханом Бурундаєм рухається на захід, захоплюючі нові землі і знищуючи все на своєму шляху. Їм вдалось захопити більшу частину Київської Русі. Дійшовши до підніжжя Карпатських гір, ординці влаштовуються на перепочинок. Вночі двоє братів Беркутів потайки пробираються у ворожий табір та непомітно звільняють полонених. Дізнавшить про таку нечувану зухвалість, хан Бурундай готує люту помсту і знаходить зрадника серед місцевих, який вкаже йому таємний прохід через гори. Та карпатські мисливці на чолі з відважним Захаром Беркутом вирішують вступити у протистояння з численою ордою загарбників, щоб назавжди вигнати ворогів з рідних країв.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81637630

Підключити підписку Netflix

Бурштинові копи

Повнометражний фільм

Жанр: комедія

Рік: 2021

IMDb: 5.6

Максим — патрульний поліцейський у місті Київ. Для нього справедливість — основне кредо в його роботі. Він прагне зробити світ безпечним і побудувати гарну кар’єру поліцейського. Все йшло за планом, допоки столичні журналісти не застукали його з привабливою напарницею під час чергування у нестатутній двозначній ситуації. Щоб уникнути скандалу, керівництво відправляє Максима до невеличкого житомирського селища. Головний герой вже розчаровується і думає, що тут його чекає рутинна нецікава робота. Та виявляється, що в тутешніх лісах місцева мафія незаконно добуває бурштин. Чи зможе Максим впоратися з Бурштиновим Бароном, знайти спільну мову з місцевими копами та повернути кохану дівчину?

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81631725

Підключити підписку Netflix

Зірки за обміном

Повнометражний фільм

Жанр: комедія

Рік: 2021

IMDb: 5.3

Стрічка розповість про двох зіркових співаків, які не просто конкурують, а ворогують. Поля Молякова (Оля Полякова) та Фома Михайловський (Михайло Хома) не підуть на поступки один одному, особливо коли це стосується нагород. Взаємна неприязнь та прокльони призвели до того, що одного ранку ці двоє прокинулись, обмінявшись тілами. Тепер доведеться не просто забути минулі образи, а і знайти спільну мову, адже повернути кожен своє тіло вони зможуть лише якщо допоможуть один одному вирішити особисті проблеми.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81637639

Підключити підписку Netflix

Зустріч однокласників

Повнометражний фільм

Жанр: комедія

Рік: 2019

IMDb: 5.1

Троє колишніх однокласників отримують запрошення на ювілейну зустріч до 25-річчя закінчення школи. Валерій — рок-зірка, Олексій — архітектор, Андрій — бізнесмен. Хлопці вирішують провести перед зустріччю з однокласниками свою вечірку і відірватись на ній по повній.

Дивитися на Netflix – https://www.netflix.com/ua/title/81631726

Підключити підписку Netflix

Схожі записи
31.03.2023
Платформа Netflix придбала права на трансляцію популярних українських кінострічок. Це дозволить українським глячадам переглянути рейтингові фільми і серіали українського виробництва у найкращій ...
31.03.2023
Платформа Netflix придбала права на трансляцію популярних українських кінострічок. Це дозволить українським глячадам переглянути рейтингові фільми і серіали українського виробництва у найкращій ...
31.03.2023
Платформа Netflix придбала права на трансляцію популярних українських кінострічок. Це дозволить українським глячадам переглянути рейтингові фільми і серіали українського виробництва у найкращій ...
31.03.2023
Платформа Netflix придбала права на трансляцію популярних українських кінострічок. Це дозволить українським глячадам переглянути рейтингові фільми і серіали українського виробництва у найкращій ...