Добірка ТОП-30 найкращих серіалів фантастика на Netflix

Пропонуємо до Вашої уваги добірку найпопулярніших серіалів у жанрі фантастика на Нетфлікс. Інші світи, альтернативне майбутнє, космічні подорожі та технології за межею реальності – сюжети цих серіалів точно привернуть Вашу увагу. Приємного перегляду!

Дивні дива / Stranger Things

4 сезони

Рік: 2016-2022

Країна: США

IMDb: 8.7

У невеликому провінційному містечку Хоукінс зникає підліток, його друзі, вирушивши на пошуки, знаходять дивну дівчинку. Все це запускає низку загадкових подій, у центрі якої секретна лабораторія, де, як виявилось, проводилися моторошні експерименти.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80057281

Чорне дзеркало / Black Mirror

6 сезонів

Рік: 2011-2023

Країна: США, Велика Британія

IMDb: 8.7

Серіал-антологія, де кожна серія – це цікава історія з непередбачуваним сюжетом. Ключова нить, що пов’язує всі ці історії – як розвиток цивілізації та технологій може згубно впливати на людство.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70264888

Пітьма / Темрява / Dark

3 сезонів

Рік: 2017-2020

Країна: Німеччина

IMDb: 8.7

У тихому містечку, розташованому далеко від цивілізації в самій глушині, зникає підліток. Друзі вирушають на його пошуки до лісу, але вони ще не знають, які секрети він зберігає.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80100172

Зоряний шлях: Наступне покоління / Star Trek: The Next Generation

7 сезонів

Рік: 1987-2002

Країна: США

IMDb: 8.7

Команда космічного дослідницького корабля подорожує Всесвітом, відкриваючи нові світи і раси, різні загадки космічного світу. На їхньому шляху зустрічаються і труднощі – наприклад, агресивні гуманоїди-роботи, які захоплюють цілі народи, з метою перетворення їх на кіборгів.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70158329

Любов, смерть і роботи / Love, Death & Robots

3 сезони

Рік: 2019-2022

Країна: США

IMDb: 8.4

Анимационный сериал, состоящий из различных несвязанных между собой историй с захватывающими сюжетами – альтернативное будущее, необычные цивилизации, монстры и прочие фантастические создания.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80174608

Зоряний шлях: Далекий космос 9 / Star Trek: Deep Space Nine

7 сезонів

Рік: 1993-1999

Країна: США

IMDb: 8.1

Космічні війська звільняють планету від влади ворожої Кардасіанської Імперії, на її орбіті встановлюють чергову станцію Далекий Космос 9. Співробітники виявляють портал, який веде з цієї галактики в далекий Гамма-квадрантом. Космічні війська намагаються налагодити нормальний дружній контакт із цивілізацією Домініон, яка у відповідь виявляє агресію.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70158330

Постоялець із космосу / Resident Alien

3 сезони

Рік: 2021-2023

Країна: США

IMDb: 8.1

Після вбивства доктора Гаррі Вендершпігль у його тіло заселяється прибулець, який потрапив на Землю з метою знищення людства. Він поводиться таким чином, що навіть близькі Гаррі не здогадуються, що щось не так. Але пробувши в тілі лікаря, прибулець вирішує придивитися до земної цивілізації, познайомитися з людьми і, можливо, змінить свою мету.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81405070

Мандрівники / Travelers

3 сезони

Рік: 2016-2017

Країна: Канада, США

IMDb: 8.0

У далекому майбутньому людство виявляється на межі вимирання. Людям вдалося створити технологію, яка переносить свідомість окремих особистостей у тіла людей, які живуть на початку 21 століття. І щоб не змінювати хід історії, перенесення “мандрівника” здійснювалося під час фізичної смерті людини. Це стає єдиною надією на спасіння людства. У центрі сюжету група людей, в тіла яких переселені “мандрівники”, але щоб виконати поставлені завдання, їм доведеться зіткнутися з певними труднощами.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80105699

Зоряний шлях: Вояджер / Star Trek: Voyager

7 сезонів

Рік: 1995-2001

Країна: США

IMDb: 7.9

Зореліт Вояджер вирушає на пошуки космічного корабля Макі, керованого терористичною організацією. Обидва космічні судна потрапляють у просторову аномалію, яка відносить їх на 70 тисяч світлових років від Землі. Командам двох космічних кораблів доведеться об’єднати зусилля, щоб повернутися додому.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70158331

Видозмінений вуглець / Altered Carbon

2 сезони

Рік: 2018-2020

Країна: США

IMDb: 7.9

У майбутньому люди зберігають свою свідомість на окремих носіях, що дозволяють витягувати її з тіла та переміщати в інше тіло, продовжуючи життя його власнику. Так головний герой Такеші Ковач прийшов до тями через 250 років після фізичної смерті, завдяки перенесенню свідомості. У попередньому житті він був ув’язненим, зараз, отримавши нове тіло, він отримує і особливу пропозицію, тільки виконавши умови якої він залишиться живим.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80097140

ОА / OA

2 сезони

Рік: 2016

Країна: США

IMDb: 7.8

Сліпа дівчинка Прейрі, яка в дитинстві була вдочерена Джонсонами і більше семи років вважалася зниклою, випадково знаходиться, коли вирішує стрибнути з моста в річку. Дівчину рятують і повертають в її прийомну родину. Крім того, що виявляється, що дівчина тепер зряча, дивною є і сама поведінка дівчини і те, що вся її спина порізана ієрогліфами, ніби хтось залишив своє послання на її тілі. Прейрі відмовляється пояснювати рідним і поліції, що з нею трапилося, і збирає компанію молодих людей, щоб відкрити їм свою історію.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80044950

Спогади про Альгамбру / Memories of the Alhambra

1 сезон

Рік: 2018

Країна: Південна Корея

IMDb: 7.7

Ю Джин Ву – президент інвестиційної компанії, приїжджає до іспанського міста Гранада у пошуках загадкового розробника нової відеоігри. Знявши кімнату в хостелі, він зав’язує стосунки з його власницею – молодою дівчиною Юнг Хе Джу. Виявляє її брат і є творцем тієї унікальної гри. Молоді люди потрапляють до іншої реальності, створеної новою грою.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81004280

Зірковий шлях: Ентерпрайз / Star Trek: Enterprise

4 сезони

Рік: 2001-2005

Країна: США

IMDb: 7.5

Космічний корабель Ентерпрайз оснащений найпотужнішими та передовими технологіями. На цьому зорельоті вирушає в далеку космічну подорож ціла команда вчених, які мають відкрити нові світи і цивілізації, але головне їх завдання – врятувати людство від знищення.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70158332

Проблема трьох тіл / 3 Body Problem

1 сезон

Рік: 2024

Країна: США

IMDb: 7.5

Група китайських вчених після провальних спроб вийти на зв’язок із позаземними цивілізаціями відправляє черговий сигнал у космос. І сигнал доходить до одержувача, але результат виявляється не таким, як його уявляли астрофізики. Цивілізація, що перехопила цей сигнал, виявляється ворожою і хоче зупинити науковий та технологічний розвиток людства, а це, у свою чергу, призведе до різних небезпек для жителів Землі.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81024821

Загублені у космосі / Lost in Space

3 сезони

Рік: 2018

Країна: США

IMDb: 7.3

Сім’я Робінсонів на космічному кораблі вирушає для освоєння нової придатної для життя планети. На шляху до неї їх корабель здійснює аварійну посадку далеко від місця призначення, і всі, хто перебуває на його борту, потрапляють на невідому планету, де їм доведеться боротися за виживання.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80104198

Тіла / Bodies

1 сезон

Рік: 2023

Країна: Велика Британія

IMDb: 7.3

Чотири детективи з різних часових епох – 1890, 1941, 2023 та 2053 років, – розслідують одну й ту саму справу – в одному з лондонських кварталів виявлено тіло. Коли вони розуміють, що вони розслідують вбивство однієї й тієї ж жертви, вони ухвалюють рішення об’єднати зусилля, щоб розгадати таємниці та змови, що огортали цю загадкову справу століттями.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81252916

3% / Три відсотки / 3%

4 сезони

Рік: 2016-2020

Країна: Бразилія

IMDb: 7.3

В альтернативному майбутньому право на забезпечене життя матимуть лише 3% населення планети. Щоб потрапити до числа обраних, кожна людина, яка досягла двадцятиріччя, буде змушена пройти низку випробувань, і ніхто з них не здогадується, наскільки буде жорстоким відбір.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80074220

1899 / 1899

1 сезон

Рік: 2022

Країна: США, Німеччина

IMDb: 7.3

Пасажирський корабель “Цербер” вирушає в плавання з Великої Британії до Америки. На його борту люди різних соціальних та матеріальних станів з усієї Європи, що вирушили в дорогу, щоб змінити своє життя. Екіпаж перехоплює сигнал лиха від зниклого 4 місяці тому корабля “Прометея”. Попри протести пасажирів, капітан “Цербера” вирішує спуститися на борт “Прометея” у пошуках тих, хто вижив. Це стане фатальною помилкою, і занурить пасажирів у справжній жах.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80214497

Гаряча голова / Hot Skull

1 сезон

Рік: 2022

Країна: Туреччина

IMDb: 7.1

Альтернативне майбутнє. У світі вирує “семантична” епідемія – вірус передається через мовлення. Єдиним, у кого виявляється імунітет до цього захворювання, є лінгвіст Мурат Сіявус. Йому доводиться ховатися, коли уряд дізнається про його стійкість до вірусу.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81127080

Паразит: Сірі / Parasyte: The Grey

1 сезон

Рік: 2024

Країна: Південна Корея

IMDb: 7.1

Світ захоплений паразитами, які прибули з космосу. Вони проникають у тіла людей, маючи намір підкорити все людство. Паразит, який атакував дівчину, не може повністю її підкорити, і тепер вони існують у певному симбіозі і навіть певною мірою допомагають один одному. Можливо, таке партнерство стане ключем до порятунку людства?

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81194158

Сізіф: Міф / Sisyphus: The Myth

1 сезон

Рік: 2021

Країна: Південна Корея

IMDb: 7.0


Хан Те Суль – геніальний розробник та вчений, гордість країни. Одного разу він дізнається про таємницю загибелі свого брата, що змушує його вирушити в подорож у часі, щоб врятувати людство від руйнувань. Компанію йому складе Кан Со Хе – дівчина, яка має всі навики виживань у складних умовах і майстерно володіє бойовими мистецтвами.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81397558

Маніфест / Manifest

4 сезони

Рік: 2018-2023

Країна: США

IMDb: 7.0

Звичайний пасажирський авіарейс потрапляє до зони турбулентності. Через кілька годин польоту після успішного приземлення пасажири спускаються з борту і виявляють, що вони перемістилися в часі на 5 років вперед. Весь цей час їхні сім’ї вважали їх зниклими.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80241318

Катла / Katla

1 сезон

Рік: 2021

Країна: Ісландія

IMDb: 7.0

Виверження вулкана Катла призводить до того, що в невеликому містечку Вік живе лише кілька людей. Вони давно звикли до попелу та сейсмічної активності. Їх життя змінюється, коли з льодовика, що тане, починають з’являтися “воскреслі люди”, які загинули багато років тому.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81133094

В ніч / In the Night

2 сезони

Рік: 2020-2021

Країна: Бельгія

IMDb: 7.0

По всьому світу невідома аномалія призводить до того, що від сонячного проміння гине все живе. На борту літака, що злетів уночі з Брюсселя, опиняється італійський військовий, який під дулом автомата закликає екіпаж летіти на захід – щоб обігнати світанок.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81008221

Крізь сніг / Снігобур / Snowpiercer

3 сезони

Рік: 2020-2022

Країна: США

IMDb: 6.9

Світу загрожує глобальне потепління. Спроба вчених протистояти цьому явищу дає зворотний результат – масштабний катаклізм призводить до занурення людства у новий льодовиковий період. Група тих, хто вижив, збирається на борту потяга з численними вагонами, який безперервно рухається. Як і звичайному світі тут панує поділ на соціальні класи. Серед пасажирів вагонів нижчих верств назріває бунт.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80177458

Море спокою / The Silent Sea

1 сезон

Рік: 2021

Країна: Південна Корея

IMDb: 6.9

Альтернативне майбутнє. Земля перетворилася на пустелю, людство перебуває на межі загибелі через брак продовольства та води. Група вчених вирушає на космічну базу на Місяці, щоб дослідити лабораторію, аварія на якій забрала життя 117 людей. Знайдені там артефакти шокують їх і відкриють багато таємниць.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81098012

За стіною / Паркан / The Barrier

1 сезон

Рік: 2020

Країна: Іспанія

IMDb: 6.8

На Землі закінчуються корисні копалини, через що людство приходить до кризи та стану постійної потреби. Політичні еліти вирішують змінити світовий порядок, що призводить до того, що більшість країн поринають у диктатуру, а люди діляться на соціальні верстви, де багаті відгороджуються парканом від населення, яке веде боротьбу за виживання.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81073507

Біохакери / Biohackers

2 сезони

Рік: 2020-2021

Країна: Німеччина

IMDb: 6.8

Студентка медвузу Мія виявляє великий інтерес до генної інженерії. В університеті вона знайомиться з викладачкою Танею, яка таємно проводить незаконні дослідження. Мія хоче дізнатися більше інформації про ці експерименти, думаючи, що це проллє світло на причини загибелі її брата.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81011660

Племена Європи / Tribes of Europa

1 сезон

Рік: 2021

Країна: Німеччина

IMDb: 6.7

Внаслідок зміни глобального світового порядку країни Європи розпадаються на мікродержави, які борються за владу між собою. Троє братів і сестер мріють повернути світові колишній вигляд. Вони знаходять загадковий куб, який має таємничу силу. Можливо, він допоможе їм досягти мети?

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81002769

Чорне літо / Black Summer

2 сезони

Рік: 2019-2021

Країна: Канада, США

IMDb: 6.6

Невідомий вірус приводить людство до зомбі-апокаліпсису. Ті, хто вижив, об’єднуються, щоб протистояти ожившим мертвим. Одна з них – жінка Роуз, яка шукає свою дочку.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80198988

Підключити передплату Netflix

Скористайтеся акційною пропозицією на нашому сайті та дивіться всі фільми та серіали на Нетфлікс онлайн безкоштовно та у високій якості.

Схожі записи
28.06.2024
Пропонуємо до Вашої уваги добірку найпопулярніших серіалів у жанрі фантастика на Нетфлікс. Інші світи, альтернативне майбутнє, космічні подорожі та технології за межею реальності – сюжети цих ...
28.06.2024
Пропонуємо до Вашої уваги добірку найпопулярніших серіалів у жанрі фантастика на Нетфлікс. Інші світи, альтернативне майбутнє, космічні подорожі та технології за межею реальності – сюжети цих ...
28.06.2024
Пропонуємо до Вашої уваги добірку найпопулярніших серіалів у жанрі фантастика на Нетфлікс. Інші світи, альтернативне майбутнє, космічні подорожі та технології за межею реальності – сюжети цих ...
28.06.2024
Пропонуємо до Вашої уваги добірку найпопулярніших серіалів у жанрі фантастика на Нетфлікс. Інші світи, альтернативне майбутнє, космічні подорожі та технології за межею реальності – сюжети цих ...