Найкращі фільми фантастика на Netflix

Пропонуємо до Вашої уваги добірку найпопулярніших фільмів у жанрі фантастика на Нетфлікс. Кіно про майбутнє, космос, прибульців, надприродне та надздатності, антиутопія та апокаліпсис, переміщення у часі, динозаври та монстри – перегляд обіцяє бути захоплюючим.

Інтерстеллар / Interstellar

Жанр: фантастика, драма, пригоди

Рік: 2014

Країна: США, Велика Британія

IMDb: 8.7

Майбутнє, кінець 21 століття, планета Земля. Через низку кліматичних змін та пилових бурь сильно страждає сільське господарство. Гостра нестача продовольства ставить існування людства під загрозу. Купер, колишній пілот НАСА, займається фермерством, щоб прогодувати свою сім’ю. Чергова піщана буря приносить йому послання — двійковий код, написаний на підлозі, що виявився набор координат. Приїхавши за цими координатами, головний герой потрапляє на секретну базу. Там він дізнається про нові просторово-часові аномалії, які можуть допомогти землянам вижити, якщо будуть знайдені придатні для переселення планети. Купер разом із командою вчених вирушає у космічну подорож. Нові відкриття, часові тунелі, багатовимірні простори та незвідані планети – це буде захоплююча експедиція.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/am-ru/title/70305903

Підключити підписку Netflix

Назад у майбутнє / Back to the Future

Жанр: комедія, пригоди, фантастика

Рік: 1985

Країна: США

IMDb: 8.5

Підліток Марті з 80-х потрапляє у 50-ті роки за допомогою машини часу, яку створив його дивакуватий друг професор Еммет Браун. Виявилося, що повернутися назад не так просто, а їхнє переміщення в часі вплинуло на перебіг подій. Тепер Марті доведеться переконатися, що його батьки зустрінуться і одружаться, а професору треба зрозуміти, як їм повернутися до свого часу.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/60010110

Підключити підписку Netflix

V — означає вендетта / V for Vendetta

Жанр: фантастика, бойовик, трилер, драма

Рік: 2006

Країна: Велика Британія, Німеччина

IMDb: 8.2

Антиутопія. Британський народ, який жив раніше в демократії, тепер страждає від обмеження волі — до влади прийшла військово-олігархічна диктатура. Налякані люди замикаються у своїх будинках, боячись вийти надвір. Комендантська година, тотальне обмеження прав, свободи та висловлювання власної думки. Одним з незгодних і борців проти диктатури є чоловік на прізвисько V — Вендетта. Якось він рятує від представників нової влади журналістку Іві. Вона стає його надійною помічницею. Їм належить пройти довгий і складний шлях, щоб народ Британії зміг віднайти колишню свободу.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70039175

Підключити підписку Netflix

Парк Юрського періоду / Jurassic Park

Жанр: пригоди, фантастика

Рік: 1993

Країна: США

IMDb: 8.2


Одному багатію вдалося розшифрувати ДНК динозаврів та створити їх клони. На узбережжі Коста-Ріки він збудував тематичний парк, в якому і живуть ці живі копії стародавніх тварин. Запросивши в цей заповідник палеонтологів для попереднього огляду, він сподівається незабаром відкрити зону розваг. Один із співробітників парку, маючи намір викрасти та продати рідкісні ембріони, відключає систему охорони. Доісторичні тварини вириваються назовні, де будуть поводитися так, як властиво було їм свого часу.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/60002360

Підключити підписку Netflix

ПіКей / PK

Жанр: драма, комедія, фантастика

Рік: 2014

Країна: Індія

IMDb: 8.1

ПіКей — прибулець з іншої планети, відправлений на Землю для вивчення людей. Трохи наївний та щирий хлопець у перший же день був обікрадений – у нього вкрали пульт зв’язку з космічним кораблем. Зовсім не такий прийом розраховував інопланетний гість. Йому належить дізнатися про не найкращі якості землян. Можливо знайомство з чарівною дівчиною Джеггу змінить його думку?

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/am-ru/title/70303496

Підключити підписку Netflix

Дев’ятий округ / Район №9 / District 9

Жанр: драма, бойовик, трилер, фантастика

Рік: 2009

Країна: ПАР, США, Нова Зеландія, Канада

IMDb: 7.9

20 років тому на Землю прибули прибульці — вони тікали зі своєї планети, шукаючи порятунку. Приземлилися інопланетяни в Південноафриканській Республіці, люди, зійшовши на борт їхнього корабля і побачивши, що прибульці перебувають на межі смерті, виділили їм цілу ділянку для поселення, назвавши її “Район 9”. Ось тільки інопланетні гості виявилися не дуже доброзичливими і владі доводиться укласти договір зі збройовою компанією MNU, щоб вона захищала людей від нападу інопланетян. Потрібно розробити зброю проти прибульців та переселити їх подалі від людей. Вікус ван де Мерве займається цим переселенням. У будинку одного з прибульців він знаходить дивну рідину, яка, потрапивши йому в обличчя, викликає мутацію — тепер він стає таким же інопланетянином. На нього відкривають полювання його колеги, а прибульці стають своїми.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70113005

Підключити підписку Netflix

Назад у майбутнє 2 / Back to the Future Part II

Жанр: пригоди, фантастика, комедія

Рік: 1989

Країна: США

IMDb: 7.8

Нова історія про пригоди Марті та професора Еммета. Док дізнається, що у майбутньому діти Марті потраплять у біду і машина часу буде викрадена у 2015 році Біффом Таннетом, що призведе до гнітучих подій. Тепер друзям доведеться знову зануритися у подорожі в часі і запобігти цьому.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/am-ru/title/60010111

Підключити підписку Netflix

Гравітація / Gravity

Жанр: фантастика, драма, трилер

Рік: 2013

Країна: Велика Британія, США, Мексика

IMDb: 7.7

Для жінки-вченої Райан Стоун це був перший політ у космос. Її супроводжує досвідчений астронавт Метт Ковальськи, для якого цей політ має стати останнім перед виходом на пенсію. За день до повернення на Землю їхній корабель зазнав атаки космічним сміттям і тепер повністю зруйнований, вся команда загинула, крім головних героїв. Відкритий космос, кисень закінчується, а з захисту тільки скафандри — чи є надія на порятунок?

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70274337

Підключити підписку Netflix

Особлива думка / Minority Report

Жанр: бойовик, детектив, фантастика

Рік: 2002

Країна: США

IMDb: 7.6

Майбутнє, 2054 рік. Спеціальна програма, базуючись на видіннях трьох провидців, дозволяє заздалегідь дізнатися про злочини та запобігти їм. Джон Андертон працює детективом у відділі з відстеження майбутніх злочинців. Розбираючи чергові прогнози, Джон виявляє, що тепер він стає одним із таких підозрюваних — у майбутньому він вчинить вбивство незнайомої людини. Чоловікові доводиться тікати і він сподівається довести, що прогнози провидців не завжди є достовірними, а сам він невинний.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/60023071

Підключити підписку Netflix

Тихе місце / A Quiet Place

Жанр: жахи, фантастика, трилер

Рік: 2018

Країна: США

IMDb: 7.5

Постапокаліпсис. Людство атаковане сліпими монстрами, які реагують на найменший звук. Сімейство Еббот живе на віддаленій фермі і для спілкування використовує мову жестів, щоб не привертати увагу монстрів. Будь-який звук може коштувати їм життя. Тільки ось чи може будинок бути безшумним, якщо там живуть діти?

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80213226

Підключити підписку Netflix

Назад у майбутнє 3 / Back to the Future Part III

Жанр: пригоди, фантастика

Рік: 1990

Країна: США

IMDb: 7.4

Чергова історія про пригоди Марті та Дока. Марті дізнається, що професора, який вирушив у далекий 1885 рік, вбивають. Марті вирушає у минуле, щоб врятувати друга. Тільки от Док зустрів там дівчину і закохався, і схоже зовсім не збирається повертатися до свого часу.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/60024059

Підключити підписку Netflix

Під час грози / Durante la tormenta

Жанр: фантастика, трилер, драма

Рік: 2018

Країна: Іспанія

IMDb: 7.4

Молода жінка Віра разом із чоловіком та донькою переїжджають у новий будинок. Потужна гроза, призводить до тимчасової аномалії, і Віра бачить хлопчика, який 25 років тому жив у цьому будинку і трагічно загинув під колесами машини. Віра рятує хлопчика, тим самим змінюючи своє теперішнє. У новій версії свого життя вона не має чоловіка і дочки. Як тепер повернути все назад? Вона має лише 72 години, щоб повернути свою сім’ю.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80991158

Підключити підписку Netflix

Не дивіться вгору / Don’t Look Up

Жанр: драма, комедія, фантастика

Рік: 2021

Країна: США

IMDb: 7.2

Вчені-астрономи — доктор Рендал Мінді та його аспірантка Кейт Дібіаскі виявляють, що у бік Землі рухається величезний метеорит, який, досягнувши її поверхні, знищить планету. Людство має трохи більше півроку, щоб підготуватися. Вчені звертаються до влади з цією новиною — але тим зовсім немає до цього діла. Тоді астрономи наважуються на відчайдушний крок — сповістити людство через медіа, для цього вони вирушають у тур містами. Люди слухають їх із недовірою, але це не зупиняє вчених, адже година Х наближається.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ru/title/81252357

Підключити підписку Netflix

Мисливці на привидів: З того світу / Ghostbusters: Afterlife

Жанр: комедія, бойовик, фантастика

Рік: 2021

Країна: США, Канада

IMDb: 7.1

Мати та двоє дітей переїжджають на віддалену ферму, на якій колись жив їхній дідусь. Головні герої стикаються з потойбічним. Діти виявляють дивні пристрої, лабораторію та автомобіль Ecto-1. Все це колись належало мисливцям за привидами. Молоді спадкоємці вирішують продовжити справу свого діда.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81489818

Підключити підписку Netflix

Чорне дзеркало: Бандерснетч / Black Mirror: Bandersnatch

Жанр: фантастика, детектив, трилер

Рік: 2018

Країна: США, Велика Британія

IMDb: 7.1

Велика Британія, 1984 рік. Стефан — молодий програміст, який взявся за написання відеогри за фантастичним романом Джерома Девіса. Автор книги визнав, що під час її написання ним начебто опановували потойбічні сили, під дією яких він обезголовив власну дружину. Схоже відбувається і зі Стефаном — він уже не поділяє, де реальне, а де вигадка. Ці відчуття посилюються багаторічним почуттям провини за причетність до загибелі своєї матері.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ru/title/80988062

Підключити підписку Netflix

Імла / The Mist

Жанр: трилер, фантастика, жахи

Рік: 2007

Країна: США

IMDb: 7.1

Фільм за книгою Стівена Кінга “Туман”. Після урагану маленьке містечко огортає густа імла, що відрізає його від усього світу. Густий туман приніс із собою страшних монстрів, що руйнують усе довкола. Врятуватися вдається лише групі людей, що замкнулися у супермаркеті. Їм належить прийняти нерівний бій з невідомими чудовиськами.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70077532

Підключити підписку Netflix

Вторгнення динозавра / The host / Gwoemul

Жанр: жахи, фантастика

Рік: 2006

Країна: Південна Корея

IMDb: 7.1


Сеул. Через людську недбалість у річку Хан потрапляють тонни токсичних відходів. Через деякий час у річці з’являється страшний монстр, що пожирає людей. Ще однією жертвою стає онука місцевого підприємця Хі-Бона. Чоловік налаштований рішуче — запобігти подальшим безневинним жертвам, вбити чудовисько і покарати винних.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ru/title/70059029

Підключити підписку Netflix

Платформа / El hoyo

Жанр: трилер, фантастика

Рік: 2019

Країна: Іспанія

IMDb: 7.0


Майбутнє. Влада побудувала нові в’язниці, що мають вигляд вежі з безліччю поверхів, на кожному рівні знаходиться невелика кімната і передбачено місце для двох ув’язнених. Кожен злочинець, який потрапив сюди, може взяти із собою одну річ. У центрі вежі розташований тунель, через який щодня спускається платформа з їжею для в’язнів. Що вище рівень — тим більше шансів поїсти. До останніх поверхів платформа спускається вже порожньою, і чи можна там вижити — ніхто не знає. Раз на місяць ув’язнених переміщають поверхами, приспавши їх газом. Щоразу новий поверх і новий сусід по камері. На нижніх рівнях люди звіріють від голоду та вбивають, щоб вижити, прогодувавшись тілом співкамерника.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ru/title/81128579

Підключити підписку Netflix

Світ Юрського періоду / Jurassic World

Жанр: бойовик, пригоди, фантастика

Рік: 2015

Країна: США

IMDb: 6.9

Минуло 20 років після подій першої частини. Парк Юрського періоду, який спочатку отримав нескінченний потік відвідувачів, перестав привертати увагу туристів. Щоб привабити гостей до заповідника реліктових тварин, вирішено було схрестити кілька видів динозаврів. Результатом цієї роботи став Рекс — милий динозавр, та як виявилося занадто агресивний. Він виривається на волю і тепер весь світ в небезпеці.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/by-ru/title/80029196

Підключити підписку Netflix

Любов і монстри / Love and Monsters

Жанр: фантастика, пригоди, комедія

Рік: 2021

Країна: Канада, США

IMDb: 6.9

На людство напали монстри, ті люди, яким вдалося вижити, ховаються від чудовиськ під землею. Головний герой Джоел втратив батьків, але все ще сподівається, що його кохана дівчина жива. Одного разу він перехоплює по радіо її повідомлення і не замислюючись вирушає на пошуки.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81277430

Підключити підписку Netflix

Робот Чаппі / Chappie

Жанр: фантастика, бойовик, трилер

Рік: 2015

Країна: ПАР, США

IMDb: 6.8

Робот Чаппі — перший у світі робот, здатний думати, переживати емоції, розрізняти добро і зло, навчатися. Його творець — молодий інженер Деон Уінслі, не лише створив штучний інтелект, вживлений у Чаппі, а й займався його навчанням. Якось банда злочинців викрадає робота. З його допомогою вони провертають не одну злочинну справу, адже робот невразливий. Місцева влада має намір знищити Чаппі, але Деон не може цього допустити — адже він знає, що цей робот здатний на людські емоції.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/lv-ru/title/80016588

Підключити підписку Netflix

Хеллбой: Герой із пекла / Hellboy

Жанр: бойовик, пригоди, фантастика

Рік: 2004

Країна: США

IMDb: 6.8


Під час Другої світової війни нацисти за допомогою надздібностей Григорія Распутіна намагаються відкрити ворота в пекло і викликати демона, який допоможе їм виграти війну. Американським військовим вдається запобігти цьому хаосу, і не дати відкрити браму. Але перед закриттям порталу з нього у світ потрапляє маленька червона істота з рогами. Це створіння бере під опіку професор Брум, давши йому ім’я Хеллбой. Через роки Хеллбой працює на Бюро захисту від надприродного. Але навіть сильному і хороброму Хеллбоя доведеться нелегко, коли воскреслий Распутін викличе з пекла ангела смерті Самаеля.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/60034549

Підключити підписку Netflix

Анігіляція / Annihilation

Жанр: драма, трилер, фантастика

Рік: 2018

Країна: США

IMDb: 6.8

Ліна — вчений-цитолог, чоловік якої працював на уряд і рік тому зник під час чергової таємної експедиції у місце падіння метеорита. Одного дня її чоловік Кейн у тяжкому стані здоров’я повертається додому. Він виявився єдиним, хто вижив, після того, як його група потрапила в аномальну зону біля військової бази, але абсолютно не пам’ятає, що там сталося. Ліна стає добровольцем у новій групі, яка має намір досліджувати аномальну зону. Чи вдасться їм відкрити секрети паранормального явища і повернутись із місії живими?

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/tm-ru/title/80206300

Підключити підписку Netflix

Варкрафт / Warcraft

Жанр: фантастика, бойовик

Рік: 2016

Країна: США, Канада, Китай, Японія

IMDb: 6.7

Відкривши портал, чаклун викликає давнє зло — натовпи кровожерливих істот насуваються на Азерот. Мирним жителям загрожує смертельна небезпека. Чаклуни та вожді об’єднуються, щоб захистити населення і не дати темряві поширитися.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80093133

Підключити підписку Netflix

Проєкт “Адам” / The Adam Project

Жанр: бойовик, фантастика, пригоди, комедія

Рік: 2022

Країна: США

IMDb: 6.7

2050 рік, вчені створили машину часу. Адам вирушає у 2018 рік, щоб врятувати свою дружину Лору від загибелі. Але через збій він потрапляє у 2022 рік, де зустрічає 12-річного себе. За Адамом полює Майя Соріан, правителька тоталітарного світу з 2050 року. Його рятує дружина Лора, яка, як виявилося, повернувшись у минуле, запобігла своїй загибелі. Дружина переконує Адама запобігти можливості подорожей у часі, яку відкрив його батько Луїс.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/lv-ru/title/81309354

Підключити підписку Netflix

Елізіум / Elysium

Жанр: фантастика, бойовик

Рік: 2013

Країна: США

IMDb: 6.6


2154 рік, Земля втратила ресурси і забруднилася. Було створено штучну планету Елізіум, де розкішна природа, немає хвороб, відмінні умови для проживання та посилена охорона. Тільки дозволити собі жити у цьому раю можуть лише багаті. Бідні змушені боротися за виживання на перенаселеній та забрудненій Землі. Головний герой Макс — простий чорнороб, що береться за будь-яку справу, щоб вижити. Він вирушає на Елізіум і можливо йому вдасться довести, що будь-яка людина — бідна чи багата, заслуговує на краще існування.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70251536

Підключити підписку Netflix

Пташиний короб / Bird Box

Жанр: драма, фантастика, трилер

Рік: 2018

Країна: США

IMDb: 6.6

5 років тому Землю накрила таємнича потойбічна сила, при зоровому контакті з якою люди втрачають свідомість. Головна героїня Мелорі намагається захистити двох дітей від незвіданого та знайти безпечне місце для життя. Утрьох вони вирушають у небезпечний шлях, зав’язавши очі, орієнтуватися вони можуть лише на слух.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80196789

Підключити підписку Netflix

Хроніки Ріддіка / The Chronicles of Riddick

Жанр: бойовик, фантастика

Рік: 2004

Країна: США

IMDb: 6.6


Ріддік — галактичний злочинець, незвичайні очі якого дозволяють йому бачити у темряві. Він прибуває на Геліон Прайм, де живе колись врятований їм імам. Лідери Системи Геліон звертаються з проханням врятувати їхню планету від некромонгерів — знищувачів і поневолювачів, протистояти яким можуть лише безстрашні воїни фуріанці, до яких належить Ріддік.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/60034579

Підключити підписку Netflix

Космічні сміттярі / Космічні чистильники / Seungriho

Жанр: фантастика, пригоди

Рік: 2021

Країна: Південна Корея

IMDb: 6.5

2092 рік, Земля настільки забруднена, що незабаром стане непридатною для життя. Починається колонізація Марса, тільки переселити всіх людей неможливо. Команда космічного корабля-сміттєзбірника подорожує Всесвітом, перепродуючи зібране сміття, і сподіваючись заробити на цьому гроші. Якось вони знаходять людиноподібного робота-дитину. Він виявляється зброєю масового ураження. Сміттярі вигадують план, який допоможе їм розбагатіти та врятувати планету.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ru/title/81094067

Підключити підписку Netflix

Люсі / Lucy

Жанр: бойовик, фантастика

Рік: 2014

Країна: США, Велика Британія, Німеччина, Канада, Тайвань, Франція

IMDb: 6.4

Розкішна блондинка Люсі — наркокур’єр, що має доставити партію наркотиків дуже незвичайним способом — їй зашивають пакети з речовиною в живіт. Один із пакетів розривається і наркотик потрапляє їй у кров. Це призводить до виявлення в ній надздібностей. Дівчині відкриваються нові знання, якими вона ділиться із професором Норманом. Тільки для підтримки цих здібностей їй потрібно постійно приймати наркотик.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-en/title/70307658

Підключити підписку Netflix

Схожі записи
21.06.2023
Пропонуємо до Вашої уваги добірку найпопулярніших фільмів у жанрі фантастика на Нетфлікс. Кіно про майбутнє, космос, прибульців, надприродне та надздатності, антиутопія та апокаліпсис, переміщення у ...
21.06.2023
Пропонуємо до Вашої уваги добірку найпопулярніших фільмів у жанрі фантастика на Нетфлікс. Кіно про майбутнє, космос, прибульців, надприродне та надздатності, антиутопія та апокаліпсис, переміщення у ...
21.06.2023
Пропонуємо до Вашої уваги добірку найпопулярніших фільмів у жанрі фантастика на Нетфлікс. Кіно про майбутнє, космос, прибульців, надприродне та надздатності, антиутопія та апокаліпсис, переміщення у ...
21.06.2023
Пропонуємо до Вашої уваги добірку найпопулярніших фільмів у жанрі фантастика на Нетфлікс. Кіно про майбутнє, космос, прибульців, надприродне та надздатності, антиутопія та апокаліпсис, переміщення у ...