ТОП-30 найкращих фільмів пригод на Netflix

Підготували ще одну добірку для шанувальників фільмів у жанрі пригоди. Кіно про надзвичайні подорожі, магічні світи, неймовірні авантюри, таємничі скарби, виживання у дикій природі та сміливих героїв. Приємного перегляду!

Вигнанець / Ізгой / Cast Away

Жанр: драма, пригоди

Рік: 2000

Країна: США

IMDb: 7.8

Чак Ноланд працює інспектором міжнародної служби доставки. Під час чергового робочого польоту літак із його командою зазнає аварії на шляху до Малайзії. Чак виявляється єдиним, хто вижив в авіакатастрофі. Чотири роки він проводить на безлюдному острові в Тихому океані, поки його на саморобному плоту не підбирає вантажний корабель. Повернувшись додому, він дізнається, що його поховали, а кохана дружина давно вийшла заміж і народила дитину. Чоловік вирішує не заважати її щастю та знову повертається до своєї роботи постачальником посилок, намагаючись налагодити звичне життя.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/60020683

Оформити передплату на Netflix

Окча / Okja

Жанр: бойовик, драма, пригоди

Рік: 2017

Країна: Південна Корея, США

IMDb: 7.3

Компанія Mirando Corporation створила генетично модифікованих свиней, що нагадують бегемотів, які за рахунок меншого споживання корму та свого величезного розміру допоможуть покращити ситуацію із продовольством у країнах, де голодують люди. Перші 26 таких свиней були розіслані до різних куточків планети для вирощування. Одна з таких свиней на прізвисько Окча росла в Південній Кореї, де про неї дбала дівчинка Мі-джа. Але настав час і Окчу забрали до США для забою. Мі-джа настільки прив’язалася до Окчі, що не може допустити загибелі свого друга-тварини, для цього вона вирушає на її порятунок разом з “Фронтом звільнення тварин”.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ru/title/80091936

Оформити передплату на Netflix

Лабіринт / Labyrinth

Жанр: фентезі, пригоди

Рік: 1986

Країна: США, Велика Британія

IMDb: 7.3

Дівчина-підліток Сара живе з батьком, мачухою та зведеним братом. Коли дорослих немає вдома, їй доводиться стежити за братом Тобі, якого вона ненавидить. Одного з таких днів, читаючи йому казку на ніч, вона випадково відкриває таємний портал у казковий світ гоблінів, промовивши на адресу брата фразу “Щоб тебе гобліни забрали”. З порталу з’являється ватажок королівства гоблінів Джарет і викрадає хлопчика у свій замок. Сара, розуміючи що наробила, відправляється на пошуки брата. Вона потрапляє у фентезійний лабіринт із безліччю загадок та чудовиськ. Вона має всього 13 годин, щоб повернути хлопчика, інакше він назавжди залишиться в казковому світі гоблінів.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/680020

Оформити передплату на Netflix

Джуманджі / Jumanji

Жанр: фентезі, пригоди

Рік: 1995

Країна: США, Велика Британія

IMDb: 7.1

Діти Джуді і Пітер оселилися в маєтку родини Перріш разом зі своєю тіткою Норою, і почувши дивні звуки з горища, виявляють скриню з грою Джуманджі. Ознайомившись із першою частиною правил, діти починають грати. На їх подив з гри з’являється Алан – син сімейства Перріш, який 26 років тому зник. Тільки от хлопець повертається не один – за ним з гри виходять мешканці джунглів – слони, леви, носороги та інші тварини. Найголовніше – розпочату гру не можна перервати на півдорозі. На дітей чекають неймовірні пригоди, складні перешкоди та боротьба з магічними силами.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/660954

Оформити передплату на Netflix

Робін Гуд: Принц злодіїв / Robin Hood: Prince of Thieves

Жанр: бойовик, драма, пригоди

Рік: 1991

Країна: США

IMDb: 6.9

Під час Хрестового походу англійський дворянин Робін із Локслі потрапляє в полон до арабів. Об’єднавшись із ще одним бранцем мусульманином Азімом, йому вдається втікти з табору полонених. Повернувшись до Англії, він дізнається, що трон захоплений самозванцями, його батько загинув, а родовий маєток розорений. Він знаходить однодумців, разом із якими організовує йоменський загін, що ховається у Шервудському лісі. Тепер він називає себе Робін Гудом, а його загін стає справжньою грозою для багатіїв-самозванців. Робін разом зі своїми друзями хочуть відновити правду та справедливість, і допомогти простому народу.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/60028308

Оформити передплату на Netflix

У серці моря / In the Heart of the Sea

Жанр: бойовик, пригоди, драма

Рік: 2015

Країна: США, Австралія, Іспанія

IMDb: 6.9

На реальних подіях. Початок 19 століття, з порту Массачусетса виходить китобійне судно, на борту якого команда з 20 осіб. В океані на їхній корабель нападає величезний кашалот. Моряки змушені залишити пошкоджене судно, пересівши на рятувальні шлюпки. Три місяці боротьби за виживання призвели до загибелі більшості членів команди – живими залишилися тільки капітан і його помічник. Вони й розповіли цю історію.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80017529

Оформити передплату на Netflix

Любов і монстри / Love and Monsters

Жанр: комедія, пригоди, фантастика

Рік: 2020

Країна: США, Канада

IMDb: 6.9

На Землю напали моторошні монстри. Люди змушені ховатися під землею. Хлопець на ім’я Джоел втратив під час цього нападу батьків та кохану дівчину Емі. Якось він перехоплює по радіо сигнал, з якого дізнається, що Емі жива. Тепер жодні монстри не зупинять рішучість Джоела знайти кохану. Разом зі своїм собакою він вирушає у подорож на зустріч до своєї дівчини. Шлях буде складним та небезпечним, адже на Землі тепер панують чудовиська.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81277430

Оформити передплату на Netflix

Джуманджі: Поклик джунглів / Jumanji: Welcome to the Jungle

Жанр: фентезі, пригоди, бойовик, комедія

Рік: 2017

Країна: США, Австралія, Велика Британія, Німеччина, Індія, Канада

IMDb: 6.9

Четверо підлітків потрапляють всередину гри Джуманджі. Вибратися з неї не просто – їм належить перетворитися на героїв гри і пройти безліч складних випробувань і завдань, битися з небезпечними супротивниками, зустріти зниклого двадцять років тому Алекса, і вижити, дійшовши до фінішу, щоб звільнити Джуманджі від прокляття і повернутися в реальний світ.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80192646

Оформити передплату на Netflix

Джуманджі: Наступний рівень / Jumanji: The Next Level

Жанр: фентезі, пригоди, бойовик, комедія

Рік: 2019

Країна: США

IMDb: 6.9

Продовження пригод героїв попередньої частини Джуманджі. Один із хлопців знову потрапляє у віртуальний світ гри, трійка його друзів поспішає на допомогу, з ними у гру вирушають ще два пенсіонери. З моменту їхнього минулого візиту світ джунглів кардинально змінився – заплутані правила та ще складніші завдання. Вибору немає – потрібно пройти всі випробування, щоб повернутися додому.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81161789

Оформити передплату на Netflix

Незламний дух / True Spirit

Жанр: фантастика, драма, пригоди

Рік: 2023

Країна: США, Австралія

IMDb: 6.8

Шістнадцятирічна Джессіка з Австралії мріє здійснити навколосвітню подорож на кораблі. Вона виходить на яхті з порту Сіднея, попереду її чекають неймовірні пригоди, боротьба з нестримною водною стихією та шлях завдовжки 23 тисячі миль, щоб здійснити свою мрію.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81054619

Оформити передплату на Netflix

Маревокрай / Slumberland

Жанр: фентезі, пригоди

Рік: 2022

Країна: США

IMDb: 6.7


Коли тато дівчинки Немо помер, вона переїхала до будинку свого дядька, який не особливо вникає у стан дитини, що втратила рідного батька. Дівчинка знаходить карту країни Снів, про яку колись їй розповідав батько. Вона вирушає в дивовижну пригоду по сновидінням, де на кожному кроці на неї чекає магія, різні випробування та небезпека. Але хоробру дівчинку нічим не злякати, і вона сміливо рухається вперед, адже тут вона розраховує зустріти покійного батька. У цій подорожі до загадкового світу її супроводжує новий друг – провідник між світами Фліп.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81220825

Оформити передплату на Netflix

Енола Холмс / Enola Holmes

Жанр: детектив, пригоди

Рік: 2020

Країна: Велика Британія

IMDb: 6.6

Юна леді Енола жила у заміському маєтку зі своєю мамою. Одного разу за таємничих обставин мама дівчинки зникає. Енола вирушає до Лондона до старших братів, щоб ті допомогли розшукати зниклу. Але вони цієї ідеї не підтримують. Тоді дівчина вирішує вирушити на пошуки мами сама. Завдяки зусиллям матері вона здобула гарну домашню освіту і має всі необхідні навички детективу – чудову логіку і дедукцію, до того ж Енола розумна і спостережлива. В дорозі вона знайомиться з аристократом, який втік з рідного маєтку, і він стане її надійним помічником у цій непростій справі.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/lv-ru/title/81277950

Оформити передплату на Netflix

Енола Холмс 2 / Enola Holmes 2

Жанр: детектив, пригоди

Рік: 2022

Країна: Велика Британія

IMDb: 6.8

Після подій першої частини Енола вирішується відкрити власну детективну агенцію. Ось тільки потенційні клієнти дуже упереджено ставляться до її статі, віку й того що її братом є Шерлок Холмс. Ідея з агентством вже здається дівчині провальню, як вона відразу отримує свою першу справу – до неї звертається дівчина з проханням знайти її зниклу сестру. Заручившись допомогою друзів та брата Шерлока, Енола розпочинає розслідування.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81406219

Оформити передплату на Netflix

Альфа / Alpha

Жанр: драма, пригоди

Рік: 2018

Країна: Канада, Китай, США

IMDb: 6.6

20 тисяч років тому люди на Землі щодня боролися за виживання – суворий клімат та стихії змушували їх багато працювати, щоб зміцнити та утеплити свої домівки, добути їжу. Молодий мисливець Кето вирушає з групою здобувачів полювати на буйволів. Шлях має бути непростий і навколо людей чекають вовки. Під час полювання хлопець не встигає ухилитися від розлюченого буйвола, і той скидає його в прірву. Інші мисливці, вважаючи Кето загиблим, вирушають додому. Але хлопець вижив і тепер залишився наодинці з дикою природою. Захищаючись від вовків, він ранить одного з них. Пошкодувавши тварину, він допомагає їй залікувати рани. Вовк стає його надійним другом та супроводжує хлопця на нелегкому шляху додому.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/kz-ru/title/80179070

Оформити передплату на Netflix

Страшилки / Goosebumps

Жанр: комедія, пригоди, фентезі

Рік: 2015

Країна: США, Австралія, Канада

IMDb: 6.3

Підліток Зак разом із батьками переїжджає з Нью-Йорка до Медісона. На новому місці хлопцеві все незнайомо, і він намагається завести нових друзів. Познайомившись із дівчиною Ханною, він дізнається, що її батько — відомий письменник Роберт Стайн, який створив цілу серію трилерів, якими так захоплюються підлітки. Ось тільки Зак не знав, що це не просто книги – персонажі цих жахів є реальними чудовиськами, і щоб захистити людей від цих монстрів, батько Ханни змушений писати ці трилери, щоб замкнути цих чудовиськ у книгах. Зак знаходить на чужому домоволодінні стелаж зі старими рукописами, і відривши одну з книг, він випускає на волю всіх монстрів із цих жахів. Тепер Заку, Ханні та її батькові доведеться знову замкнути цих чудовиськ у книгах.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80049939

Оформити передплату на Netflix

Мауглі: Легенда джунглів / Mowgli

Жанр: драма, пригоди

Рік: 2018

Країна: США, Велика Британія

IMDb: 6.3

Історія про хлопчика, який втративши батьків у катастрофі, опиняється один у диких джунглях Індії. Дикі тварини беруть дитину під опіку та допомагають їй вижити. Тепер у хлопчика багато нових друзів – зграя вовків приймає його як свого, ведмідь Балу та пантера Багіра опікуються Мауглі. Але не всі такі доброзичливі – тигр Шерхан не має симпатії до людського дитинча. Але це не єдині труднощі, з якими доведеться зіткнутися хлопчику – він зустріне людей, які готові занапастити тваринний світ джунглів.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80993105

Оформити передплату на Netflix

Пригоди Алі-Баби та сорока розбійників / Alibaba Aur 40 Chor

Жанр: пригоди

Рік: 1980

Країна: Індія, СРСР

IMDb: 6.2

Дроворуб Алі-Баба живе у східному містечку Гуп’ябаді. Він дізнається, що його батько зник у поході з караваном. Алі-Баба вирушає на його пошуки. Дорогою він рятує принцесу Маджіну і привозить її до себе додому. Його рідне місто атакують бандити, позбавивши місцевих прісної води. Відважний Алі-Баба стає на захист городян і розправляється з розбійниками, при цьому вкравши їхні скарби.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80158543

Оформити передплату на Netflix

Пірати: Останній королівський скарб / The Pirates: The Last Royal Treasure

Жанр: пригоди, комедія, бойовик

Рік: 2022

Країна: Південна Корея

IMDb: 6.1

Ватажок банди злодіїв Ву Му Чі разом зі своїми спільниками опиняються на борту піратського корабля, де лідером є дівчина Хе Ран, коли ті рятують їх від загибелі у відкритому морі. Злодії пристають до команди піратів, щоб знайти втрачений скарб династії Коре. Дотримуючись вказівок карти, вони опиняються на острові. На шукачів старовинних скарбів чекають небезпечні суперники, дика природа та неймовірні пригоди.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81336431

Оформити передплату на Netflix

Охана: У пошуках скарбу / Finding ‘Ohana

Жанр: пригоди

Рік: 2021

Країна: США

IMDb: 6.1

Іоані та Пілі – брат і сестра. Вони вирушають із Нью-Йорка на Гаваї, щоб провести літні канікули у свого дідуся. Підлітки знаходять старий щоденник одного зі своїх предків, з якого дізнаються про зниклий корабель, на борту якого були скарби. Разом зі своїм новим другом вони вирушають у подорож у пошуках цього загубленого скарбу.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81023618

Оформити передплату на Netflix

Дора і загублене місто / Dora and the Lost City of Gold

Жанр: пригоди

Рік: 2019

Країна: Австралія, США

IMDb: 6.1

Батьки дівчинки Дори – дослідники стародавніх цивілізацій. Дора виросла в експедиціях, тому добре знайома з дикою природою. Якось її батьки виявляють залишки стародавнього міста, збудованого із золота. Вони вирушають на розкопки, залишивши доньку на родичів. Незабаром надходить звістка, що її батьки зникли. Не довго думаючи, Дора вирушає на їхні пошуки. Можливо, саме вона відкриє таємницю давньої цивілізації?

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81180203

Оформити передплату на Netflix

Золотий компас / The Golden Compass

Жанр: фентезі, пригоди

Рік: 2007

Країна: США, Велика Британія

IMDb: 6.1

Відважна дванадцятирічна дівчинка Лія є хранителькою стародавнього артефакту – золотого компасу. Вона живе у світі магії, де Рада Жреців виношує плани світового панування і саме золотий компас може перешкодити цьому. Тоді одна з членів ради місіс Колтер намагається виманити його у Лії. Але дівчинка вчасно розкриває її плани та встигає втекти. Але підступна місіс Колтер викрадає друга дівчинки – хлопчика Роджера. Лія вирішує будь-що знайти і врятувати друга, і в компанії з броньованим ведмедем Йореком вирушає на його пошуки на Північний Полюс. Але не все так просто – прислужники Ради Жреців Магістеріум переслідують хоробру дівчинку. На допомогу їй приходять північні відьми. Неймовірні пригоди, боротьба добра зі злом, магія та армія монстрів.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70060016

Оформити передплату на Netflix

Острів Нім / Nim’s Island

Жанр: комедія, пригоди

Рік: 2008

Країна: США

IMDb: 6.0

Дівчинка Нім живе зі своїм батьком вченим-океанологом на безлюдному острові в океані. Нудьгувати їй не доводиться – вона плаває на яхті, спілкується зі своїми друзями-тваринами – черепахою, ігуаною та морським левом. Ще дівчинка захоплюється читанням пригодницьких романів, а завдяки супутниковому інтернету може навіть спілкуватися з автором улюблених книжок Алекс Ровер. Нім навіть не підозрює, що її улюблений письменник – жінка на ім’я Олександра, яка через безліч фобій боїться виходити на вулицю. Одного разу батько Нім виходить у море і безвісти зникає. Дівчинці доведеться зібратися з силами і, заручившись підтримкою своїх друзів, вирушити на пошуки батька.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70084792

Оформити передплату на Netflix

Сахара / Sahara

Жанр: бойовик, пригоди, комедія

Рік: 2005

Країна: Велика Британія, Іспанія, Німеччина, США

IMDb: 6.0

Двоє друзів – Дірк Пітт та Ал Джордіно прямують до Африки, де в пустелі розраховують знайти загублений американський броненосець “Техас”, на борту якого знаходяться незліченні скарби. Але не все так просто, адже недаремно місцеві називають це судно “Корабель смерті”. Всі труднощі подорожі пустелею здадуться легким випробуванням, коли вони зіштовхнуться зі смертельним вірусом, який спричинив епідемію серед місцевого населення і загрожує поширитися на інші континенти. Разом із доктором Євою Рохас головним героям належить знайти джерело зараження та запобігти загибелі людей.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70000199

Оформити передплату на Netflix

Легенда Зорро / The Legend of Zorro

Жанр: пригоди, бойовик, вестерн

Рік: 2005

Країна: США

IMDb: 5.9

Зорро – відомий борець за правду та справедливість. Під його маскою ховається чоловік Алехандро де ла Вега. Його дружина Єлена втомилася від чоловікових пригод і просить його розлучитися з маскою і приділити час сім’ї. Алехандро погоджується з дружиною, але не може виконати обіцянку, коли дізнається, що готується секретна змова, від якої може постраждати багато людей. Він знову береться за маску Зорро, адже тільки йому під силу зупинити лиходіїв.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70021656

Оформити передплату на Netflix

Школа добра і зла / The School for Good and Evil

Жанр: фентезі, пригоди

Рік: 2022

Країна: США

IMDb: 5.9

Школа добра і зла – це місце, де готують майбутніх світлих та темних героїв, щоб зберігати баланс добра та зла. До цієї школи потрапляють дві подруги – Софія та Агата. Софія мріє стати феєю чи принцесою, але потрапляє у Школу Зла, Агата ж, яка мріє освоїти темні сили, потрапляє у Школу Добра. Дівчатам належить не тільки відкрити в собі інші сторони, а й пройти безліч випробувань та перевірити свою дружбу на міцність.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80218885

Оформити передплату на Netflix

Нічні щоденники / Nightbooks

Жанр: фентезі, пригоди, жахи

Рік: 2021

Країна: США

IMDb: 5.8

Хлопчик Алекс потрапляє до страшної злої відьми. Він укладає з чаклункою угоду – щоночі він розповідатиме їй по одній страшилці. Йому треба встигнути втекти, доки у нього не закінчилися історії, інакше відьма його з’їсть. В ув’язненні він знайомиться з ще однією бранкою – дівчинкою Ясміною. Діти об’єднуються і вирішують не лише втекти разом, а позбавити чаклунку її магічних здібностей.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81002270

Оформити передплату на Netflix

Ной / Noah

Жанр: фентезі, пригоди, драма

Рік: 2014

Країна: США

IMDb: 5.8

Біблійна історія про Великий потоп. Людство погрязло у гріхах, і Бог вирішив покарати його, пославши на Землю потоп. Чоловік на ім’я Ной – єдиний праведник на Землі. Бог посилає йому знак про майбутній Всесвітній Потоп. Чоловік приймає рішення збудувати ковчег, у який візьме по парі тварин, щоб знову заселити землі після потопу.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70295061

Оформити передплату на Netflix

Подорож 2: Таємничий острів / Journey 2: The Mysterious Island

Жанр: комедія, пригоди, фентезі

Рік: 2012

Країна: США

IMDb: 5.7

Підліток Шон Андерсон отримує зашифрований сигнал із координатами невідомого раніше острова. Разом із вітчимом Хенком Парсонсом він вирушає на пошуки, найнявши вертоліт, на борту якого з ними летить пілот Габато та його дочка Кайлані. Потрапивши в ураган, команда з чотирьох героїв опиняється на тому самому таємничому острові. На суші вони виявляють неймовірної краси природу, золоті гори і зустрічають людину, яка подала цей сигнал – нею виявляється дідусь Шона. Тепер героям належить вибратися з острова, доки не почалося виверження вулкана і острів не пішов під воду. Зробити це не так просто, та й самі джунглі острова приховують безліч небезпек – від моторошних тварин до динозаврів.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70178621

Оформити передплату на Netflix

Водяна людина / The Water Man

Жанр: фентезі, пригоди

Рік: 2020

Країна: США

IMDb: 5.5

Одинадцятирічний хлопчик Ганнер разом із батьками переїжджає до невеликого містечка Пайн-Міллс. Новина про те, що його мама хвора на лейкемію шокує його. З місцевої легенди він дізнається, що в лісі є Водяна людина, яка має магічні здібності. Це стає єдиною надією для хлопчика, який мріє врятувати маму. Він вирушає на пошуки міфічного Водяного, на шляху до якого на нього чекає безліч дивовижних пригод.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81427442

Оформити передплату на Netflix

Мумія / The Mummy

Жанр: бойовик, пригоди, фентезі, жахи

Рік: 2017

Країна: США

IMDb: 5.4

Під час військової операції у Північній Африці загін американських військових на чолі з Ніком Мортоном потрапляє під авіаобстріл. Воронка, що утворилася в землі від бомби, відкриває стародавнє підземелля, в якому виявляється саркофаг із муміфікованою живцем принцесою Єгипту Аманет. Тисячі років тому вона віддала душу богу смерті Сету, щоб мати темні сили і здобути владу над усім світом. Тепер її дух на волі і людству загрожує потужна руйнівна сила.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80161352

Оформити передплату на Netflix

Схожі записи
30.08.2023
Підготували ще одну добірку для шанувальників фільмів у жанрі пригоди. Кіно про надзвичайні подорожі, магічні світи, неймовірні авантюри, таємничі скарби, виживання у дикій природі та сміливих ...
30.08.2023
Підготували ще одну добірку для шанувальників фільмів у жанрі пригоди. Кіно про надзвичайні подорожі, магічні світи, неймовірні авантюри, таємничі скарби, виживання у дикій природі та сміливих ...
30.08.2023
Підготували ще одну добірку для шанувальників фільмів у жанрі пригоди. Кіно про надзвичайні подорожі, магічні світи, неймовірні авантюри, таємничі скарби, виживання у дикій природі та сміливих ...
30.08.2023
Підготували ще одну добірку для шанувальників фільмів у жанрі пригоди. Кіно про надзвичайні подорожі, магічні світи, неймовірні авантюри, таємничі скарби, виживання у дикій природі та сміливих ...