ТОП-30 найкращих серіалів мелодрам на Netflix

Нова добірка для вас – найкращі романтичні серіали на Нетфлікс. Непрості історії кохання, складні стосунки, сюжети з елементами фантастики, трилера та комедії — у цьому списку зібрано найкращі мелодраматичні серіали з найбільшим рейтингом. Приємного перегляду!

Алхімія душ / Alchemy of Souls / Return / Soul Marriage

2 сезони

Жанр: дорама, драма, мелодрама, фентезі

Рік: 2020-2022

Країна: Південна Корея

IMDb: 8.8

Події серіалу відбуваються у вигаданій країні Дехо. Молодий хлопець Чжан Ук — спадкоємець благородного сімейства, таємниця народження якого спровокувала безліч чуток про його темну ауру. Він постійно потрапляє у неприємні ситуації, в одній із яких знайомиться із симпатичною дівчиною Нак Су. Вона є елітним солдатом магічної армії, що виконує таємні завдання. У ході одного з яких вона опиняється в тілі служниці Чжан Ука – дівчини Му Док.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81517188

Подключити передплату Netflix

Містер сонячне світло / Містер Саншайн / Mister Sunshine

1 сезон

Жанр: дорама, драма, мелодрама, бойовик

Рік: 2018

Країна: Південна Корея

IMDb: 8.7

У 1871 році корейський хлопчик Чхве Ю Чжин забирається на борт американського військового корабля, який прямує назад до Америки. Через роки він повертається на батьківщину вже як американський солдат. Він знайомиться з красунею з почесного роду і закохується в неї. Але його статус американського військового не дозволяє місцевим визнати його своїм.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80991107

Підключити передплату Netflix

Кохання приходить з неба / Аварійна посадка кохання / Crash Landing on You

1 сезон

Жанр: дорама, драма, комедія, мелодрама

Рік: 2019-2020

Країна: Південна Корея

IMDb: 8.7

Юн Се Рі — молода та успішна бізнес-леді. Одним із продуктів, що випускаються її компанією, є костюм для парапланінгу. Вирішивши самостійно випробувати новий зразок, дівчина піднімається у повітря. Поривом вітру її заносить надто далеко — з Південної Кореї вона потрапляє до Північної Кореї, де “невідомий об’єкт” у небі помічає офіцер Рі Джун Хек. Так починається історія кохання між двома молодими людьми, які виросли по різні боки кордону.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81159258

Підключити передплату Netflix

Трепет серця / Heartstopper

2 сезони

Жанр: драма, мелодрама

Рік: 2022

Країна: Велика Британія

IMDb: 8.6

Нік — учень випускного класу, який грає у шкільній команді з регбі. Чарлі теж вчиться в цій школі, але не такий популярний як Нік, через те, що здійснив камінг-аут минулого року, що стало приводом для глузування. Хлопці починають дружити, і невдовзі Чарлі помічає, що закохався у Ніка.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81059939

Підключити передплату Netflix

Ча-ча-ча на узбережжі / Приморське містечко Ча-ча-ча / Hometown Cha-Cha-Cha

1 сезон

Жанр: дорама, комедія, мелодрама

Рік: 2021

Країна: Південна Корея

IMDb: 8.4

Хлопець Хон Ду Шик живе у невеликому містечку. Він не має постійної роботи, але завжди радий допомогти людям за скромну плату. Якось до міста приїжджає Юн Хе Джин — молода успішна дантистка. Дівчина відкриває свою стоматологічну клініку. З першого погляду здається, що ці молоді люди зовсім різні, але це не стане перешкодою їхньому спілкуванню, яке, можливо, переросте в щось більше.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81473182

Підключити передплату Netflix

Чужоземка / Outlander

7 сезонів

Жанр: драма, фентезі, мелодрама

Рік: 2014-2023

Країна: США, Велика Британія

IMDb: 8.4

Клер Рендалл – молода медсестра, яка служила на фронті під час Другої світової війни. Її чоловік Френк – бойовий офіцер. З приходом перемоги, закохані нарешті возз’єдналися. Одного разу під час прогулянки з незрозумілих причин Клер перемістилася в часі — з 1945 року вона потрапила до 1743 року, у розпал громадянської війни. Будучи медсестрою, вона рятує шотландського воїна Джеймса Фрейзера, під час лікування якого закохується у цього молодого військового.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/70285581

Підключити передплату Netflix

Сексуальна освіта / Статеве виховання / Sex Education

4 сезони

Жанр: драма, комедія

Рік: 2019-2023

Країна: Велика Британія

IMDb: 8.3

Школяр Отіс — скромний і сором’язливий підліток. Але завдяки своїй мамі-сексологу, він добре розуміється на вирішенні сексуальних питань. Його подружка Мейв пропонує йому консультувати підлітків за гроші.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80197526

Підключити передплату Netflix

Молоді монархи / Young Royals

2 сезони

Жанр: драма, мелодрама

Рік: 2021-2023

Країна: Швеція

IMDb: 8.3

Принц Вільгельм — молодий спадкоємець престолу, який перебуває на навчанні у школі-інтернаті, до якого потрапив після скандалу у ЗМІ. Хлопець знайомиться з іншими учнями, заводить дружбу та намагається звикнути до нового розпорядку дня. Він зближується з хлопцем на ім’я Сімон, дружба з яким, схоже, переростає в щось більше.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81210762

Підключити передплату Netflix

Ласкаво просимо до Самдалрі / Welcome to Samdal-ri

1 сезон

Жанр: дорама, комедія, мелодрама

Рік: 2023

Країна: Південна Корея

IMDb: 8.1

Самдалрі — невелике містечко, розташоване на мальовничому острові Чеджу. Молодий хлопець Єн Піль працює синоптиком на метеорологічній станції. Гарний і добрий хлопець рано втратив маму, тому намагається завжди допомогти літнім людям. Якось до міста повертається Сам Даль — найкраща подруга дитинства Єн Піля. Вона 8 років пропрацювала фотографом у фешн-індустрії у Сеулі, і змушена приїхати додому через проблеми на роботі. Молоді люди зустрінуться через довгі роки розлуки і, можливо, зможуть не лише підтримати одне одного, а й знайти кохання.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81697983

Підключити передплату Netflix

Ділова пропозиція / Bussiness Proposal

1 сезон

Жанр: дорама, комедія, мелодрама

Рік: 2020

Країна: Південна Корея

IMDb: 8.1

Сих Ха Рі – молода дівчина, яка працює у великій компанії. Вона добре заробляє, привітна з колегами, успішна і гарна, але страждає від нерозділеного кохання — її найкращий друг закоханий в іншу дівчину. Подруга пропонує їй сходити на побачення наосліп, і Сих Ха Рі погоджується на цю авантюру. Чого вона зовсім не очікувала, що це побачення закінчиться пропозицією руки та серця та ще й від нового генерального директора компанії, в якій вона працює.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81509440

Підключити передплату Netflix

Я ніколи не… / Never Have I Ever

2 сезони

Жанр: комедія, мелодрама

Рік: 2020-2023

Країна: США

IMDb: 7.9

Серіал розповість про школярів-підлітків, де в центрі сюжету — дівчина індійського походження, яка пережила складне відновлення після припадку, що її знерухомив. Шерман мріє стати популярною у своїй школі, подружитися з усіма та здобути кохання.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80179190

Підключити передплату Netflix

Коли цвіте камелія / When the Camellia Blooms

1 сезон

Жанр: дорама, трилер, мелодрама, комедія

Рік: 2019

Країна: Південна Корея

IMDb: 7.9

Разом із сином молода жінка Дон Бек переїжджає до міста Онсан. Вона керує невеликим рестораном Камелія. Будучи сиротою, дівчина не знає тепла близьких людей і їй досить складно побудувати стосунки. Якось вона знайомиться з поліцейським Єн Шиком, який оточує її турботою та увагою, дівчині ж складно прийняти його залицяння, хоча хлопець здається щирим та привабливим.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81144925

Підключити передплату Netflix

Смак до життя / From Scratch

1 сезон

Жанр: драма, мелодрама

Рік: 2022

Країна: США

IMDb: 7.9


Емі Віллер — американка, яка переїхала до Італії після вступу до місцевого університету. Якось, прогулюючись містом, вона заходить до ресторану, де знайомиться з його шеф-кухарем — сицилійцем Ліно. Молоді люди закохуються один в одного та проводять багато часу разом, хоча їхні сім’ї не схвалюють такі стосунки через різницю культур та соціального статусу. Все змінюється коли у Ліно виявляють смертельну хворобу, і всі близькі вирішують згуртуватися, щоб разом подолати всі труднощі.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81104486

Підключити передплату Netflix

Мій демон / My Demon

1 сезон

Жанр: дорама, драма, мелодрама, комедія, фентезі

Рік: 2023

Країна: Південна Корея

IMDb: 7.8


До До-Хі — молода зарозуміла спадкоємиця великої компанії. Чон Гу-Вон — привабливий демон, який уже 200 років укладає угоди з людьми, щоб продовжувати своє безсмертя. Молоді люди знайомляться на побаченні наосліп, і між ними відразу з’являється якась суміш симпатії та зневаги. Таємничим чином демонічні сили переходять від Гу-Вона до До-Хі, і тепер молодим людям потрібно укласти угоду, щоб демон повернув свою силу.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81716080

Підключити передплату Netflix

Тебе кличе час / A Time Called You

1 сезон

Жанр: дорама, мелодрама, драма, фантастика

Рік: 2023

Країна: Південна Корея

IMDb: 7.8

Хан Джун-Хі рік тому втратила кохану людину. Вона досі важко переносить втрату і продовжує нудьгувати за ним. Якось дивним чином дівчина переноситься у 1998 рік і виявляє себе в тілі Квон Мін-Джу — милої та приємної старшокласниці, зовні схожої на неї як дві краплі води. Тут вона знайомиться з підлітком Нам Сі-Хоном, який виглядає як і її загиблий хлопець.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81569769

Підключити передплату Netflix

Спогади про Альгамбру / Memories of the Alhambra

1 сезон

Жанр: дорама, мелодрама, трилер, фантастика

Рік: 2018-2019

Країна: Південна Корея

IMDb: 7.8

Ю Джин Ву молодий, але вже дуже успішний бізнесмен. Він займає посаду гендиректора інвестиційної компанії, крім цього чудово розуміється на розробці відеоігор. Хлопець приїжджає до Гранади, знаменитої своєю фортецею Альгамбра, і оселяється в хостелі. Там він зустрічає його власницю — симпатичну дівчину Юнг Хе Джу. Молоді люди закохуються одне в одного. Джин Ву знайомиться з братом Хе Джу – замкнутим хлопцем, але геніальним програмістом. Компанія молодих людей потрапляє до нової реальності, зміненої новою унікальною технологією.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81004280

Підключити передплату Netflix

Імператриця / The Empress

1 сезон

Жанр: драма, мелодрама, історичний

Рік: 2022

Країна: Німеччина

IMDb: 7.8


Елізабет – молода принцеса Баварії, досить самовпевнена та вперта дівчина. Якось вона зустрічає Франца Йосипа — імператора Австро-Угорщини, і це знайомство переростає у бурхливу закоханість. При дворі її зустрічають не надто доброзичливо, але Елізабет не зі слабохарактерних — вона боротиметься не лише за своє кохання, а й протистоятиме придворним інтригам у боротьбі за престол.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81222923

Підключити передплату Netflix

Вулиця Світлячків / Firefly Lane

2 сезони

Жанр: драма, мелодрама

Рік: 2021-2023

Країна: США

IMDb: 7.7

Таллі та Кейт дружать ще зі школи, хоча мають зовсім різні характери. Таллі стала успішною журналісткою, а Кейт, як і в дитинстві, вважає за краще залишатися в тіні і не виділятися. До свого сорокаріччя Таллі так і не змогла побудувати стосунки, а Кейт перебуває у процесі розлучення.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80994340

Підключити передплату Netflix

Різдвяне полювання / Додому на різдво / Home for Christmas

2 сезони

Жанр: Норвегія

Рік: 2019-2020

Країна: США

IMDb: 7.7

Джоанна — мила і скромна тридцятирічна дівчина, яка так і не побудувала стосунків, чим її постійно дошкуляють близькі. На сімейній вечері вона оголошує, що має хлопця, з яким вона прийде на різдвяне свято. Тільки хлопця ніякого немає, і щоб не виглядати безглуздо, їй терміново треба знайти молоду людину — на все це вона має всього 24 дні.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81083590

Підключити передплату Netflix

Ти / You

3 сезони

Жанр: драма, трилер, мелодрама

Рік: 2018-2024

Країна: США

IMDb: 7.7

Джо працює менеджером у книгарні. Чоловік досить привабливий та цікавий. Але є один нюанс: якщо він закохується, то ці почуття переростають у маніакальну одержимість.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80211991

Підключити передплату Netflix

Кохання / Love

3 сезони

Жанр: комедія, мелодрама

Рік: 2016-2018

Країна: США

IMDb: 7.6

Гас — тридцятирічний холостяк, який викладає акторську майстерність дітям, але мріє стати відомим сценаристом. Міккі, крім проблем з алкоголем, ніяк не може порвати зі своїм хлопцем. Якось ці молоді люди випадково зіткнуться в магазині, і це буде початком нової історії кохання двох таких несхожих людей.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80026506

Підключити передплату Netflix

Судилося бути з тобою / Поєднані долею / Destined with You

1 сезон

Жанр: дорама, фентезі, мелодрама

Рік: 2023

Країна: Південна Корея

IMDb: 7.6

Лі Хон Джо – успішна держслужбовиця. Якось дівчина знаходить загадкову скриньку зі старовинною книгою, яка, як з’ясувалося, наклала прокляття на сім’ю юриста Чан Шин Ю. Молодий чоловік зближується з Лі Хон Джо, щоб просити її допомогти зняти старовинне прокляття, яке передається від покоління до покоління.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81669779

Підключити передплату Netflix

Як добре / По кайфу / Feel Good

2 сезони

Жанр: драма, комедія, мелодрама

Рік: 2020-2021

Країна: Велика Британія

IMDb: 7.5

Мей — комік-стендапер, що перебралася з Канади до Лондона. У дівчини є проблеми з алкогольною та наркозалежністю. Вона знайомиться з Джордж, і між дівчатами з’являються почуття, хоча всі рідні та друзі виступають проти одностатевих зв’язків.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80241545

Підключити передплату Netflix

Деш та Лілі / Dash & Lily

1 сезон

Жанр: мелодрама, комедія

Рік: 2022

Країна: США

IMDb: 7.5


Незвичайна історія кохання двох підлітків починається з того, що мрійниця Лілі ховає свій блокнот на полиці книгарні, попередньо написавши в ньому послання. Блокнот знаходить хлопець Деш, який, відповівши на послання, повертає блокнот на полицю.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81037871

Підключити передплату Netflix

На відстані дотику / Behind Your Touch

1 сезон

Жанр: дорама, комедія, фентезі, драма, мелодрама, кримінал

Рік: 2023

Країна: Південна Корея

IMDb: 7.4

Молода дівчина-ветеринар Пон Є-Бун випадково набуває незвичайної здатності — лише один дотик до когось відкриває їй таємниці минулого цієї людини. Мун Чал-Йоль нещодавно перевівся в поліцейську дільницю міста, де проживає Пон Є-Бун. Унікальний дар дівчини часто рятує поліцейських у розкритті складних справ. Молоді люди розпочинають пошук серійного маніяка, який залякав мешканців їхнього містечка.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81669777

Підключити передплату Netflix

Кухарка з Кастамара / La cocinera de Castamar

1 сезон

Жанр: драма, мелодрама

Рік: 2021

Країна: Іспанія

IMDb: 7.4

Іспанія, 1720 рік. Клара Бельмонт — дочка відомого лікаря, після смерті батька залишилася без засобів для існування і змушена терміново шукати роботу та житло. Її запрошують на роботу кухаркою у замок Кастамар. У замку мешкає герцог Кастамара — Дієго. Чоловік закрився від світу після трагічної смерті дружини. Перебування Клари в його замку змінить не тільки традиції мешканців палацу, а й життя найголовніших героїв — Дієго та Клари.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81354529

Підключити передплату Netflix

Любов та анархія / Love & Anarchy

2 сезони

Жанр: комедія, мелодрама

Рік: 2020-2022

Країна: Швеція

IMDb: 7.4

Софі — успішна кар’єристка, мати двох дітей і щаслива заміжня жінка. Її життя змінюється, коли молодий хлопець Макс, бажаючи привернути її увагу, починає шантажувати її якимось пікантним відео. Софі сама не помічає, як закохується у відповідь. Під загрозою тепер не лише її кар’єра, а й сам шлюб.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81069541

Підключити передплату Netflix

Вірджин-Рівер / Virgin River

5 сезонів

Жанр: драма, мелодрама

Рік: 2019-2023

Країна: США

IMDb: 7.4


Овдовівши, медсестра Мелінда Монро вирішує змінити обстановку, а заразом і місце проживання. Вона переїжджає з Лос-Анджелеса до невеликого містечка Вірджин Рівер. Тут вона селиться у виділеному їй муніципалітетом будинку та приступає до роботи акушеркою-медсестрою. Незабаром вона знайомиться з Джеком Шеріданом, який володіє невеликим місцевим рестораном. У кожного з них свої складні спогади та травми минулого, чи зможуть вони здобути щастя?

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80240027

Підключити передплату Netflix

Милі магнолії / Sweet Magnolias

3 сезони

Жанр: драма, мелодрама

Рік: 2020-2023

Країна: США

IMDb: 7.3

Серіал про трьох жінок, які дружать з самого дитинства. Вони підтримують один одного у скрутну хвилину, діляться радощами свого життя та допомагають оточуючим. Серіал про справжню дружбу, кохання та життєві цінності.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/80239866

Підключити передплату Netflix

Дуна! / Дівчина з нижнього поверху / Doona!

1 сезон

Жанр: дорама, драма, мелодрама, комедія

Рік: 2023

Країна: Південна Корея

IMDb: 7.2

Лі Ду-На селиться у студентському гуртожитку, після того, як поспішно завершила кар’єру в популярній музичній групі. Свого сусіда згори — студента Лі Вон-Джун вона сприймає спочатку як свого фаната. Дуна досить закрита особа, і хлопець не знає, як підступитися до неї, щоб не образити. Згодом молоді люди починають зближуватися, і хто знає, може ця дружба переросте у щось більше.

Дивитися на Netflix — https://www.netflix.com/ua-ru/title/81595046

Підключити передплату Netflix

Схожі записи
31.01.2024
Нова добірка для вас – найкращі романтичні серіали на Нетфлікс. Непрості історії кохання, складні стосунки, сюжети з елементами фантастики, трилера та комедії — у цьому списку зібрано найкращі ...
31.01.2024
Нова добірка для вас – найкращі романтичні серіали на Нетфлікс. Непрості історії кохання, складні стосунки, сюжети з елементами фантастики, трилера та комедії — у цьому списку зібрано найкращі ...
31.01.2024
Нова добірка для вас – найкращі романтичні серіали на Нетфлікс. Непрості історії кохання, складні стосунки, сюжети з елементами фантастики, трилера та комедії — у цьому списку зібрано найкращі ...
31.01.2024
Нова добірка для вас – найкращі романтичні серіали на Нетфлікс. Непрості історії кохання, складні стосунки, сюжети з елементами фантастики, трилера та комедії — у цьому списку зібрано найкращі ...